Im2be

Zgadzamy się co do tego, że wspieranie rodzin i pomoc w ich rozwoju jest wartościowa i potrzebna, szczególnie teraz. Zbudowaliśmy pełnowartościowy system ułatwiający rodzinną komunikację oraz wspierający szeroko pojęty rozwój dzieci. Wiemy, że rodziny mogą być podzielone, dotknięte wieloma problemamiDlatego właśnie zbudowaliśmy system, który usuwa bariery dotyczące współdziałania i wspierania dziecka. To jest obecnie nasz priorytet.  

Nasza aplikacja, oprócz wspierania relacji rodzinnych i komunikacji, pomoże członkom rodziny w budowaniu dobrych nawyków. Pozbywanie się złych nawyków, a wspieranie tych dobrych zawsze przynosi wymierne korzyści. Okres szkoły podstawowej to idealny czas na pracę nad tymSystem wartości przekazywany jest dzieciom przez ich rodziców oraz dziadków. Im2be pomoże radzić sobie z trudami wychowania i budowania dobrej relacji dzieci z kochającymi rodzicami. Opracowaliśmy narzędzie, które zapewni, że obietnice zostaną zrealizowane, relacje będą spójne, a rodzina zawsze będzie najważniejsza. 

Opracowaliśmy aplikację opartą o technologię PWA, która wspiera rozwój całej rodziny! Może być używana na dowolnym urządzeniu: komputerze, tablecie, telefonie. 

Im2be to pełna nadziei technologia, która ułatwi ludziom budowę lepszej przyszłości. 

TESTY IM2BE

Obecnie poszukujemy testerów, którzy sprawdzą naszą dotychczasową pracę oraz wskażą nam drogę do dalszego rozwoju Im2be. Jeśli jesteś rodzicem, albo znasz kogoś kto nim jest zaproś go do nas!

Czym jest Im2be?

Im2be to pierwsza na świecie rodzinna platforma coachingowa, w ramach której rodzice korzystają z technologii w porozumieniu i współpracy z dziećmi dla dobra całej rodziny.

Technologia potwierdzona naukowo!

Rozwijamy Im2be zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku. Nic w Im2be nie jest trudne do zrozumienia. Mamy świadomość, że nawyki wyuczone w dzieciństwie są trwałe i mają ogromny wpływ na przyszłą jakość życia człowieka. Eric Ericsson zwraca uwagę na różne wyzwania rozwojowe, przed którymi staje człowiek wraz z upływem czasu, przy czym nauka w dzieciństwie ma kluczowe znaczenie dla umiejętności odniesienia sukcesu w życiu. W szkole podstawowej dziecko uczy się albo przedsiębiorczości, albo niższości i ma to trwały wpływ na resztę jego życia 

Im2be została opracowana według podstaw teoretycznych terapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami. Obiektywizacja uzyskanych wyników możliwa była m.in. poprzez dbałość o stosowanie odpowiednich protokołów terapii, precyzyjne określenie kryteriów doboru pacjentów do grupy badawczej, stosowanie sprawdzonych narzędzi, służących do pomiaru efektów, a także ocenę jej skutków poprzez niezależnego badacza (Popiel i Pragłowska, 2009). 

Jaki jest cel aplikacji?

Postawiliśmy na przyszłość! A przyszłość to przede wszystkim rodzina i niekończący się krąg życia. Ponieważ współcześnie obserwuje się wypieranie przez nowe technologie codziennych więzi rodzinnych postanowiliśmy pomóc świadomym rodzicom w rozwoju ich dzieci. 

 Celem naszej aplikacji jest wspieranie codziennego życia rodziny jako środowiska do rozwoju fundamentalnych cech charakteru: prawidłowej samooceny, równowagi i dyscypliny. 

 Te trzy filary poprawią jakość funkcjonowania każdej rodziny. 

Jak aplikacja pomaga?

 Wykorzystując dorobek wiedzy psychologicznej, pedagogicznej oraz socjologicznej opracowaliśmy pierwszą wersję aplikacji, która wspiera rodziny w całościowym rozwoju.

Naucz swoje dziecko obowiązkowości utrzymując jednocześnie relacje pełne miłości!

Nagradzaj swoje dziecko, kiedy tylko chcesz, albo kiedy ono Cię o to poprosi!

Utrzymaj równowagę między światem realnym, a wirtualnym całej swojej rodziny!

Pięć kroków do poznania Im2be

Krok 1

Zarejestruj konto w Im2be!

Krok 2

Dodaj członków swojej rodziny.

Krok 3

Proponuj zadania i nagrody swojemu dziecku i pozwól mu na wspólne negocjacje.

Krok 4

Pamiętaj o regularności i obowiązkowości.

Krok 5

Po prostu bawcie się dobrze.

Nie zwlekaj dołącz do nas!

Masz pytania? Nie czekaj!

Napisz na:

kontakt@fundacjait.org