NASZE PROJEKTY

I AM TO BE

WE ARE TO BE

POWER OF LOVE

Nasze technologie są inteligentne, ponieważ opierają się na mocy miłości „Power of Love”. Wierzymy, że umysł i serce kochających ludzi posiadają inteligencję potrzebną, aby pomóc ich ukochanym w nauce, rozwoju i uzdrowieniu. Nasze programy oferują osobom pełnym nadziei nowy i prosty sposób, aby zacząć pomagać i angażować innych, koncentrując się jednocześnie na tych, którzy najbardziej wsparcia potrzebują. Korzystamy z prostych, dobrze przygotowanych pomysłów, aby wspomóc tych, którzy kochają i pragną być kochani.  

Power of love to idea, która przyświeca nam w każdym momencie życia. To miłość jest początkiem wszystkiego. Potęga miłości stała się dla nas inspiracją w tworzeniu nowych, pełnych nadziei technologii ułatwiających życie każdego człowieka. Stąd Power of love to źródło naszego planu produktowego. 

Dlaczego drzewo? Ponieważ drzewo to symbol życia i trwałości. Miłość do ludzi pozwala nam stworzyć coś trwałego, pomocnego dla nich. 

Nasze drzewo składa się z dwóch części: 

I AM TO BE – Coaching – asymetryczna relacja 

Nasze produkty coachingowe zakładają, że w procesie wsparcia uczestniczy młodszy i starszy partner. Tak jak rodzic w Im2be podejmuje rolę nauczyciela życia dla swoich dzieci, tak samo przyjaciel chcący wpierać nas w trudnych momentach i problemach życiowych. Po tej stronie znajdują się wszystkie projekty z grupy I AM TO BE. 

WE ARE TO BE – partnerstwo – symetryczna relacja 

Po drugiej stronie jest również miejsce dla wzajemnego wsparcia. Jest to przestrzeń, która pozwala na wzajemną motywację i ciągły rozwój. Bliskie mi osoby stają się moim motorem napędowym w codziennych wyzwaniach, a ja również pragnę stanowić dla nich źródło inspiracji. Takie przesłanki doprowadziły nas do koncepcji We Are To Be. 

Zapraszamy Cię do obejrzenia naszego drzewa oraz poznania naszych projektów. 

Jeśli masz jakieś pytania napisz na: kontakt@fundacjait.org