Nadążanie za nowoczesnymi trendami w edukacji oraz wspomaganie nauczania zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi są dzisiaj najważniejszymi wyzwaniami stojącymi przed polską Oświatą. Fundacja Intelligent Technologies swoimi rozwiązaniami stara się wspierać nie tylko jednostki ale też szkoły, które są instytucjami mającymi nieprzeceniony wpływ na kształtowanie się życia najpierw dzieci, później dorosłych. W dniach 18-19.05.2016 odbyła się konferencja naukowa zorganizowana przez magazyn „EduFakty – Uczę Nowocześnie” mająca na celu popularyzację nowych metod nauczania wśród kadry szkolnej. Poza rozbudowaną częścią wykładowo-warsztatową, na konferencji, nauczyciele i dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjalnych mogli zapoznać się z działalnością Fundacji Intelligent Technologies oraz ofertą jej fundatora – firmy ITSA. W czasie dwóch dni intensywnej pracy udało nam się zaprezentować nasz pierwszy produkt – aplikację im2be.

 

edufakty 1

Stoisko FIT na konferencji „EduFakty – Uczę Nowocześnie” 2016

 

Wszystkich ciekawych, którym nie udało się uczestniczyć w konferencji, zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki: https://fundacjait.org/pl/nasze-programy/projekt-im2be i do spotkania ze światem im2be!

Poza zapoznaniem się z prezentacją im2be uczestnicy mieli również szansę, jako pierwsi, dowiedzieć się o nowej propozycji FIT dedykowanej specjalnie dla szkół i organizacji – wykładach i warsztatach w dwóch blokach tematycznych: „Jak radzić sobie ze stresem?” (warsztaty prowadzone przy użyciu aparatury biofeedback) oraz „Bezpieczne korzystanie z Internetu”. Osoby zainteresowane przeprowadzaniem takich warsztatów w ich instytucji zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie lub bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@fundacjait.org i telefon: +48 22 379 88 88.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs wizytówkowy, w którym można było wygrać centralę telefoniczną Aria Soho oraz inne upominki i gadżety dostarczone przez firmę ITSA. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy na kolejne spotkania z FIT na konferencjach i imprezach! Wszystkie ważne newsy można znaleźć na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/fundacjait oraz na stronie Fundacji w zakładce aktualności: https://fundacjait.org/pl/aktualnosci.

Do zobaczenia już niedługo!