W minioną sobotę, tj. 15 czerwca, na terenie Stadionu Narodowego odbyła się już dwudziesta siódma edycja Pikniku Naukowego, współorganizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik pod hasłem „Nie do wiary!”. Wśród licznych uczestników i wystawców znalazła się również nasza fundacja Intelligent Technologies, która prezentowała najmłodszym fascynujący świat ekologicznej sztuki oraz sztucznej inteligencji.

Jednym z naszych pokazów podczas tego wydarzenia było przedstawienie farb fotokatalitycznych, dzięki którym dzieci miały możliwość namalowania swojego własnego kawałka lasu, który przez długi czas będzie nie tylko ozdabiał przestrzeń wokół nich, ale także oczyszczał powietrza. Ponadto, organizowaliśmy konkurs artystyczny dla najmłodszych – wyniki podamy już niedługo!

Było to wydarzenie pełne radości, kreatywności, ale także wymagające ciężkiej pracy i wielkiego zaangażowania naszych wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! to właśnie Wasza obecność i wsparcie sprawiają, że nasza misja jest tak wyjątkowa i ważna.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, a także do śledzenia kolejnych wydarzeń z udziałem naszej fundacji. Jesteśmy pewni, że czeka nas jeszcze dużo wyjątkowych chwil!