Dzisiaj obchodzimy szóste urodziny naszej Fundacji. W ciągu minionych 6 lat dzięki entuzjazmowi i zaangażowaniu wielu osób realizowaliśmy naszą misję, którą jest edukacja i zwiększenie świadomości ludzi z zakresu nowych technologii. Przeprowadziliśmy wiele warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczących bezpieczeństwa w Internecie i właściwego korzystania z nowych technologii. Braliśmy udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu, w Piknikach Naukowych oraz w szkolnych piknikach rodzinnych.

1 marca uruchomiliśmy publicznie aplikację Im2be – przewodni projekt Fundacji, którego celem jest dostarczenie nowoczesnej, pełnej miłości metody wspomagającej całościowy rozwój rodzin na całym świecie. Aplikacja jest dostępne za darmo i można ją pobrać tutaj: https://im2be.com

Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu minionych 6 lat nas wspierali, dziękujemy współpracownikom i wolontariuszom. Dziękujemy również naszemu Fundatorowi – firmie Intelligent Technologies S.A. za ogromne wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.