Dzisiaj obchodzimy piąte urodziny naszej Fundacji. W ciągu minionych 5 lat dzięki entuzjazmowi i zaangażowaniu wielu osób realizowaliśmy naszą misję, którą jest edukacja i zwiększenie świadomości ludzi z zakresu nowych technologii. Przeprowadziliśmy wiele warsztatów dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Inteligentni w sieci” dotyczących bezpieczeństwa w Internecie i właściwego korzystania z nowych technologii. Braliśmy udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu, w Piknikach Naukowych organizowanych przez Polskie Radio I Centrum Nauki Kopernik oraz w szkolnych piknikach rodzinnych. Członkowie naszego zespołu wielokrotnie uczestniczyli w szkoleniach i konferencjach dotyczących bezpieczeństwa w internecie.

Nieustannie prowadzimy prace nad rozwojem Im2be kids i mamy nadzieję, że już we wrześniu będziemy mogli przeprowadzić kolejne testy aplikacji, które umożliwią znacznej ilości dzieci i rodziców korzystanie z tej innowacyjnej cyfrowej platformy coachingowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu minionych 5 lat nas wspierali, dziękujemy współpracownikom i wolontariuszom. Dziękujemy również naszemu Fundatorowi – firmie Intelligent Technologies S.A. za ogromne wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.

Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz Facebooka i Instagrama.

Obiecujemy Wam, że będziemy dalej na rzecz rozwijania „Hopeful People Technology”!